Gościnnie

Nagrania z gościnnych wystąpień u innych wideoblogerów.

Popandemiczna rzeczywistość to m. in. kilkumiesięczne kolejki do psychiatrów dziecięcych. Kwestia zdrowia psychicznego i problemów psychiatrycznych dotyka wiele polskich rodzin.  O tragicznych skutkach pandemii: izolacji społecznej, nauki zdalnej, jak i nieograniczonego dostępu dzieci do sieci – w tym pornografii – rozmawia red. Jan Pospieszalski z prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, psycholog Bogną Białecką.

Czy wszechobecny dostęp do informacji i nieustanne towarzystwo dotykowych ekranów są dla nasz niebezpieczne? Czy istnieją cyfrowe uzależnienia? Jak rozsądnie korzystać z dobrodziejstw techniki? Rozmowa ks. Szymona Bańki z panią Bogną Białecką.

Wypowiedź zarejestrowana przy okazji spotkania na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci, które odbyło się 15 maja 2022 roku w Centrum Młodzieżowym ToTu w Bagnie k. Wrocławia.

Gry komputerowe – zło, dobro, zło i dobro, szara strefa? Transhumanizm – światełko w tunelu czy nowy manicheizm? Z akceptacji ciała do jego odrzucenia? Marie Zelie – czy katolicki biznes jest możliwy? Skład:

Bogna Białecka – psycholog: https://youtube.com/user/bognabialecka

Jędrzej vel Andreas von Apfelbaumsdorf – Stronnictwo Optymatów / Bractwo Przedmurza: https://www.facebook.com/optymaci / https://www.facebook.com/BractwoPrzed…

Kamil Kisiel – Nowe Średniowiecze: https://www.facebook.com/DrugieSredni… / https://twitter.com/KisielJR

Jakub – twórca Wyswobodzeni do Wolności: https://www.youtube.com/c/Wyswobodzen…

00:00:12 Po*nografia – odwrócenie wszelkiego porządku i zaprzeczenie wszelkiej miłości. Zaraza rozprzestrzenia się na coraz młodszych nastolatków i dzieci.

00:39:19 Miasta i wsie – Czy miejski beton czyni kosmopolitą i lewakiem? Czy wieś jest faktycznie alternatywą?

01:04:55 Rozwody na prawicy – czy rozwód dyskwalifikuje osobę publiczną? Skład:

Nowe Średniowiecze [kk] – https://www.facebook.com/DrugieSredni…

Wyswobodzeni do Wolności: https://www.youtube.com/c/Wyswobodzen…

Radykalny Pasywista: https://www.youtube.com/c/RadykalnyPa… i gościnnie

Michał Maliński: https://www.tiktok.com/@michal_malinski i

„kontrowersyjna” (przynajmniej dla onetu 😉 psycholog Bogna Białecka: https://youtube.com/user/bognabialecka

O red pilu – rozmowa z panem Romanem Warszawskim, przed którym mnie wszyscy ostrzegali, a który okazał się niezwykle ciekawym rozmówcą.